خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در کرج

تعمیر ماشین لباسشویی

مرکز تعمیر ماشین لباسشویی نوین تعمیر با بیش از 25 سال سابقه خدمت دهی، به شما پیشنهاد می کند به محض این که هر گونه مشکلی را در رابطه با نوع عملکرد ماشین لباسشویی خود مشاهده کردید، با یک مرکز تعمیراتی معتبر تماس بگیرید تا به شما کمک کنند. نوین تعمیر در ارائه خدمات در زمینه تعمیر انواع ماشین های لباسشویی در کرج و تهران آماده سرویس دهی می باشد.

امروزه یکی از لوازم خانگی ضروری و پر استفاده در منزل می باشد. گاهی در اثر بی توجهی و عدم مراقبت لازم این دستگاه نیز مانند هر وسیله دیگری دچار مشکل می شود و یا از کار می افتد. این موجب می شود حجم زیادی از از لباس های کثیف روی هم انباشته شوند.

اگر ماشین لباسشویی شما نمی چرخد، تخلیه نمی کند و یا تخلیه نمی کند، تکنسین های مجرب ماشین لباسشویی می توانند با ارائه خدمات مناسب، سرویس های دوره ای و یا تعمیرات فوری ایراد دستگاه شما را در کمترین زمان ممکن برطرف می نمایند.

عیب یابی و مشکلات رایج ماشین لباسشویی :

  • اگر ماشین لباسشویی شما در تخلیه آب مشکل دارد، ممکن است از پمپ تخلیه باشد. غالبا یکی از مشکلات اصلی پمپ ها این است که صدایی غیر معمول از حالت معمولی و اولیه خود می دهد. همچنین ممکن است ایراد از سمت شلنگ لباسشویی نیز باشد و آب دستگاه را به خوبی تخلیه نکند.
  • در صورتی که ماشین لباسشویی آب گیری کند و کار نکند، ممکن است ایراد از المنت باشد. اگر المنت ماشین لباسشویی شما دچار مشکل شده باشد، چنانچه نیاز به آب گرم داشته باشید آب گرم نمی شود. در این صورت لازم است که از یک تعمیر کار برای تعمیر و یا تعویض آن کمک بگیرید.
  • چنانچه ماشین لباسشویی شما پس از آب گیری و گرم کردن آن کار نکند، ایراد ممکن است از موتور آن باشد که قادر به چپ و راست زدن دیگ نمی باشد.
  • اگر پس از تمام شدن کار ماشین لباسشویی قفل شود و باز نشود، برخی از لباسشویی ها دارای ضامنی در پایین کنار دریچه پمپ تخلیه می باشد که می توان در مواقع ضروری آن را کشید و درب آن را باز کرد. در این صورت می توانید لباس هایتان را تخلیه کنید و در مرحله بعد از یک تعمیرکارر کمک بگیرید.
تعمیر لباسشویی

تعمیر انواع ماشین لباسشویی سطلی

ماشین های لباسشویی درب از بالا که به اصطلاح به آن سطلی گفته می شود، برای شستشو دارای برنامه خاصی نیستند و شستشوی لباس ها در یک مخزن صورت می گیرد. در مدل‌های قدیمی آبکشی و خشک کردن لباس ها هم باید به صورت دستی انجام می‌شد.

تعمیرات ماشین لباسشویی دوقلو

در این مدل، عمل شستشو، آبگیری، و خشک کردن لباس ها همزمان صورت می گیرد. لباسشویی های دو قلو دو درب از بالا دارند که هر یک پوشاننده یک سطل می باشند. سطل بزرگ ‌تر برای شستن لباس و سطل کوچک‌تر برای آب‌گیری و خشک کردن لباس ها به کار می رود.

مصرف آب در این نوع ماشین لباسشویی بسیار کم است.

تعمیر انواع ماشین لباسشویی اتوماتیک

در ماشین‌های لباسشویی اتوماتیک، شما می‌توانید برنامه شستشو را به دلخواه خود تنظیم کنید و در نهایت دکمه شروع به کار را بفشارید و خودتان به کارهای دیگر برسید.

مراحل شستشوی لباس، یکی پس از دیگری به‌صورت اتوماتیک انجام می شود و در پایان لباس‌های تمیز و خشک شده را تحویل خواهید گرفت.