تعمیر همه مدل های تلویزیون در خانه

تعمیر تلویزیون

به هزاران دلیل ممکن است تلویزیون شما خراب شود. ما در نمایندگی مجاز تعمیرات تلویزیون در نوین تعمیر، تعمیر انواع ال سی دی و ال ای دی و پلاسما را در برند های مختلف انجام می دهیم. ما در نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون، انواع ال سی دی LCD و ال ای دی LED و پلاسما PLASMA با توجه به داشتن شعب متعدد در سراسر استان تهران و نزدیک بودن به شما این امکان را داریم که در کمترین زمان ممکن برای تعمیر تلویزیون در منزل یا محل کارتان تعمیرکار را اعزام می کنیم. کافیست با شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون در خانه

خرابی پنل و یا سوختگی پیکسل های تلویزیون از بزرگترین مشکلات تلویزیون می باشد که موجب بهم ریختگی تصویر و بهم ریختگی کلی شکل فیزیکی تصاویر و رنگ ها می شود. در این مورد تنها راه چاره تعویض پنل است. این امر با تعمیر تلویزیون در منزل یا محل کار هم امکان پذیرمی باشد.

بیشترین علت خرابی تلویزیون ها چیست؟

نوین تعمیر با داشتن تعمیرکاران خبره و با تجربه به خوبی می داند که بیشترین خرابی مربوط به تلویزیون ها مربوط چه بخش هایی است. به احتمال قوی ممکن است مشکلی که برای تلویزیون شما پیش آمده نیز میان همین مشکلات است.  

دلیل روشن نشدن تلویزیون

اغلب مردم تصور می کنند که روشن نشدن تلویزیون از ایراداتی است که خودشان نمی توانند آن را رفع کنند. بنابراین در چنین مواقعی باید از یک متخصص و تعمیرکار مختص این کار کمک بگیرید. پیشنهاد می کنیم اول در این مقاله نکاتی که در ادامه بیان خواهد شد را مطالعه کنید و بعد در صورت برطرف نشدن مشکل کار را به متخصص مربوطه بسپارید.

ایرادات و مشکلات به وجود آمده در تلویزیون ها به موارد زیر تقسیم بندی می شوند:

  • تلویزیون شما روشن نمی‌شود
  • تصویر تلویزیون یک لحظه می آید بعد خاموش می شود.
  • چراغ پاور تلویزیون چشمک می زند.
  • تلویزیون خاموش و روشن می شود.
  • بعد از چند ساعت روشن بودن، تلویزیون به ناگهان خاموش می شود.
  • تلویزیون خود به خود روشن می شود
تعمیر تلویزیون در کرج

تعمیر تلویزیونی که روشن نمی شود

گاهی افراد با تماس می گیرند و عنوان می کنند که تلویزیون آن ها اصلا روشن نمی شود. در مرحله اول بهتر است بررسی کنید که پریز و یا محافظ برق مشکلی نداشته باشد.

توجه داشته باشید که در برخی از مدل های قدیمی یک دکمه پاور در زیر دستگاه و یا پشت دستگاه قرار دارد که باید در حالت روشن قرار گیرد. پس چک کردن ان را فراموش نکنید.

اگر دیدید که فقط لوگوی تلویزیون را نشان می دهد و تصویر دیگری نمی آید حتما باید کار را به یک متخصص بسپارید تا به صورت تخصصی دستگاه مورد بررسی قرار گیرد.

گاهی به طور کلی برق وارد دستگاه نمی شود. در این صورت باید دستگاه هایی مثل محافظ برق را از تلویزیون قطع کنید. سپس چک کنید که ایا سالم است یا نه؟ شاید مشکل اصلا از محفظ برق باشد.