تعمیر ماکروویو به صورت تخصصی در کرج

تعمیر ماکروویو

امروزه افراد به دلیل مشغله زیاد و زندگی های پر جنب و جوش فرصت زیادی برای پخت و پز غذا ندارند و به دنبال بهترین و سریع ترین راه برای آشپزی هستند. به همین دلیل وسایل کاربردی و سریعی مثل ماکروویو و سولار دم نقش مهمی در زندگی ما دارند و در صورت خرابی آن ها مشکلات زیادی برای ما ایجاد می شود. بنابراین خدمات تعمیر ماکروویو می تواند برای آن ها بسیار کمک کننده باشد.

نمایندگی تعمیر ماکروویو

ماکروویو دستگاهی الکتریکی و بسیار حساس می باشد که به کمک امواج کوتاه، المنت حرارتی، حرارت پخش شده توسط فن یا کانوکشن و… در پخت سریع غذا بسیار کمک کننده است و آن را با نام های دیگری مانند فر ترکیبی نیز شناخته می شوند. ماکروویو دستگاهی است که با استفاده امواج کوتاه الکترو مغناطیسی غذای شما را آماده می کند. لازم به ذکر است که با افزودن یک یا چند المنت گرمایی در بالای محفظه مایکروویو، امکان گریل کردن یا کباب کردن را نیز به آن ها اضافه شده است و گریل فرها را روانه بازار کرده اند.

برای تعمیر ماکرویو خود نگران نباشید

بی شک خرابی و ایجاد مشکل در ماکروویو و خرابی آن می تواند بسیار آزار دهنده باشد. به ویژه اگر برای پخت غذای خود به ان متکی شده باشید. نوین تعمیر شرایط شما را به خوبی درک می کند و برای ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن با بیش از ده ها کارشناس در اختیار شماست تا رفاه و راحتی را برای شما به ارمغان بیاورد.

مشکلاتی که برای ممکن است برای ماکرویو شما اتفاق بیفتد، به طور عمومی دارای ماهیت الکتریکی است. مانند عدم کارکرد صحیح دکمه ها و صفحه لمسی و یا گرم نشدن ماکروویو. ناگفته نماند که خطر برقگرفتگی نیز در آن بالاست. حتی اگر شما پریز دستگاه را نیز از برق بکشید ممکن است برق در خازن های ان ذخیره شده باشد.

مشکلات دیگری همچون باز و بسته نشدن درب، از کار افتادن المنت حرارتی، یکنواخت نبودن گرمای داخل فر، سر و صدای بلند و… نیز احتمال بروز دارند. چنانچه هر یک از این موارد و یا مشکلات دیگری برای ماکروویو یا سولاردم شما ایجاد شده باشد بلافاصله با نوین تعمیر تماس بگیرید.

کارشناسان با تجربه نوین تعمیر با انواع خرابی های ماکروویو برخورد داشته اند و به خوبی می تواند هر نوع از خرابی دستگاه شما را به طور اصولی و صحیح رفع نمایند.

تعمیر قطعات ماکروویو شما از قبیل: مگنترون، فن کانوکشن، خازن ها، دیودها، المنت حرارتی، برد الکترونیکی و… نیز در نوین تعمیر قابل انجام است. در صورتی که قطعات ماکروویو شما قابل تعمیر باشد، الویت تعمیرکاران ما تعمیر همان قطعه است و اقدام به تعویض ان نمی کنند. بنابراین شما متحمل هزینه های اضافی و غیر ضروری تعویض قطعه نمی شوید.

تعمیر ماکروفر

روند ارائه خدمات در بخش تعمیرات ماکروویو:

ماکروفر مورد نظر به محض پذیرش در بخش نوین تعمیر به وسیله تکنسین ها بررسی و عیب یابی می شود.

اطلاع از وضعیت مایکروویو و پیگیری قطعه از طریق ارتباط تلفنی یا پیگیری از طریق سایت امکان پذیر می باشد.

برای تعمیر ماکروویو در کرج اکنون با ما از طریق تلفن های درج شده در پایین سایت با ما در ارتباط باشید.

پس از تعمیر ماکروویو و تحویل به مشتری تا زمان تست کامل و اطلاع از سلامت سیستم هیچ وجهی دریافت نخواهد شد.

چنانچه پس از برآورد هزینه و عیب یابی، مشتری به هر دلیلی از تعمیر ماکروویو خود را کنسل کنید، هیچ هزینه ای دریافت نمی شود.

کلیه قطعاتی که توسط نوین تعمیر تعویض شده اند قطعات اصلی و اورجینال و با ارائه گارانتی خواهند بود.