درباره ما

مختصری درباره نوین تعمیر

نوین تعمیر

آیا لوازم خانگی شما به درستی کار نمی کنند؟ با کارشناسان نوین تعمیر تماس بگیرید.

اگر وسایل برقی در خانه و محل کار شما دچار مشکل شده است، با متخصصین لوازم خانگی نوین تعمیر تماس بگیرید. ما در اینجا هستیم تا خدمات مقرون به صرفه ای را به شما ارائه دهیم. زمانی که شما به ما نیاز داشته باشید، ما اینجاییم!

گروه تعمیراتی نوین تعمیر از سال 74 در تهران شروع به فعالیت نموده است. اکنون نیز به مدت 5 سال است که در کرج مستقر شده است. ما در زمینه تعمیرات انواع یخچال فریزرهای ایرانی و خارجی، لباسشویی، ظرفشویی، جاروبرقی، ماکرویو و… در انواع برند ها آماده ارائه خدمات در کل استان البرز و غرب تهران هستیم.

نوین تعمیر عضو رسمی اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی می باشد و به عنوان یکی از برجسته ترین و موفق ترین مجموعه ها در زمینه تعمیرات لوازم خانگی، آماده ارائه خدمات اورژانسی در هر ساعت از شبانه روز به شما عزیزان است. 

رضایتمندی مشتری هدف ما می باشد. تعمیر لوازم خانگی در حضور مشتریان و بدون جابه جایی موجب این امر می باشد.

با یک بار تماس با مجموعه نوین تعمیر، تفاوت نوع سرویس دهی ما را به طور محسوس حس خواهید کرد و برای همیشه از مشتریان دائمی ما خواهید بود.

تمامی تکنسین های ما با اخلاق هستند و در زمان تعین شده به محل مورد نظر اعزام می شوند. چنانچه می خواهید در مورد خدماتی که ارائه می دهیم اطلاعات بیشتری کسب کنید ، با ما تماس بگیرید!

15+
سال سابقه درخشان