تعمیر و سرویس انواع ماشین ظرفشویی در خانه

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج و تهران توسط تعمیرکاران حرفه ای نوین تعمیر در کوتاه ترین زمان، با ارائه ضمانت نامه معتبر انجام می شود. به دلیل تنوع در مدل و برند ماشین های ظرفشویی، تعمیر این دستگاه ها بسیار مشکل است و نیاز به دانش تخصصی و تجربه زیاد دارد. ما مفتخریم که در البرز و تهران با بهره گیری از تعداد زیادی تعمیرکار و نمایندگی کلیه برندهای ایرانی و خارجی ظرفشویی را رفع اشکال و تعمیر نماییم.

ما در نوین تعمیر نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی، تمامی تلاش و تخصص خود را به کار می گیریم تا دستگاه شما به بهترین شکل تعمیر شود. ماشین های ظرفشویی به عنوان یکی از مهم ترین محصولات در گروه لوازم خانگی، دارای قطعات متعددی می باشد و تعمیرات آن نیازمند مهارت ویژه ای می باشد. به همین علت در نوین تعمیر، جمعی از کارشناسان حوزه تعمیرات حضور داشته و بر کار تعمیرکاران به طور کامل نظارت دارند. همچنین به دلیل وجود تجهیزات پیشرفته، خدمات ارائه شده در این نمایندگی سطح کیفی بالایی داشته و موجب جلب رضایت مشتریان شده است.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی

نمایندگی تعمیر انواع ماشین های ظرفشویی به صورت تخصصی به تعمیرات این محصول پرکاربرد می پردازد. کادر فنی این مرکز به گونه ای انتخاب شده اند که با قطعات و بخش های پیچیده این دستگاه به طور کامل آشنا می باشند. گفتنی است که خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی فقط به برند خاصی محدود نمی باشد و انواع مدل های سامسونگ، ال جی، شارپ، توشیبا، سونی، پاناسونیک، بوش و … را  شامل می شود.

خرابی شیر برقی ظرفشویی

برای تعمیر شیر برقی ظرفشویی، تعمیرکار باید لاستیک دیافراگم، مجاری ورودی آب، ترمینال، فنر، لاستیک آب بندی، مجرای خروجی آب، سوراخ مجرای فشار، محفظه فشار، وزن پیستون، سیم پیچ، اهرم آهنی، فیلتر خروجی آب، شیطانک و لاستیک شیطانک شیر برقی را به طور کامل بررسی کند. پس از ان قطعات آسیب دیده بر حسب نیاز تعویض و یا تعمیر می شوند. چنانچه شدت خرابی زیاد باشد و شیر برقی ماشین ظرفشویی قابل تعمیر نباشد، تعمیرکار با تشخیص خود آن را با قطعه جدید جایگزین می کند. کارشناسان نوین تعمیر برای تعویض شیر برقی تنها از قطعه اصل و اورجینال استفاده می کنند.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی

تعمیر تایمر ماشین ظرفشویی

یکی دیگر از قطعات مهم ماشین های ظرفشویی تایمر می باشد. این قطعه چرخه شستشوی و برنامه دستگاه را مشخص می کند. در صورتی که این قطعه به خوبی کار نکند ممکن است برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی در یک مرحله خاص از کار بیفتد. مثلا ممکن است ظروف خشک نشوند و یا دیگر برنامه هایی که برای دستگاه تنظیم کرده اید، به طور صحیح اجرا نشوند. بهتر است بدانید که در صورت خرابی تایمر، نمی توان ظروف را در ماشین ظرفشویی شستشو داد.

 زیرا در این صورت، درب ماشین قفل نمی شود و در نتیجه آب و پودر هم به دستگاه وارد نمی شود. اگر تایمر سفت شده باشد  و و نچرخد، بهتر است با تیم تعمیرات ماشین ظرفشویی نوین تعمیر تماس بگیرید تا این قطعه را بررسی کنند. تکنسین های ما پس از حضور در محل مورد نظر شما، اقدام به تعمیر تایمر ماشین ظرفشویی و یا تعویض این قطعه می کنند.

تعمیر پمپ تخلیه ظرفشویی

تخلیه نکردن آب ماشین ظرفشویی در هنگام اجرای برنامه چرخش و ایجاد صدای وزوز در ان نشان دهنده این است که پمپ تخلیه دچار مشکل شده است. این موارد در کنار تخلیه نشدن آب، نشان دهنده بروز مشکل در عملکرد پمپ ظرفشویی است. پمپ دستگاه، هدایت آب حاصل از شستشو را به خارج از دستگاه به عهده دارد و اگر به هر دلیلی خراب شود، روند خروجی آب به صورت کامل مختلم می شود.

تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی و شیوه انجام این کار، به نوع و شدت خرابی آن بستگی دارد. ممکن است پس از انجام بررسی های اولیه، مشخص شود که این قطعه از کار افتاده دیگر قابل تعمیر نیست. در این صورت تعمیرکار اقدام به تعویض پمپ با یک نمونه جدید و البته اصل می کند.